چگونه کودکم را به درس خواندن علاقه مند کنم؟جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

دنیای کودکان خود را با خواندن پرکنید: به‌نوبت با فرزند بزرگ‌تر خود شروع به خواندن کنید یا یک‌زمان برای مطالعه در خانواده قرار دهید که در آن زمان هر یک از افراد خانواده کتاب مخصوص خودشان را بخوانند و نشان دهید چقدر خواندن مهم است.

 1. کودک خود را تشویق کنید به بیان نظرات خود و اینکه در مورد احساسات خود صحبت کند و به او حق انتخاب بدهید به او اجازه دهید فعالیت‌های فوق‌برنامه خود را انتخاب کند. نظر او را در تصمیم‌گیری‌های خانواده بپرسید و نشان دهید که شما به آن ارزش می‌دهید.
 2.  تشویق کودکان به کاوش در مورد موضوعاتی که او را مجذوب خود می‌کند.
 3. ایجاد فرصت یادگیری‌های مختلف در هنگام بازی کردن. استفاده از وسایل بازی که باعث خلاقیت در کودکان می‌شود.
 4. سؤال کردن در مورد اینکه چه چیزهایی جدیدی در مدرسه فراگرفته نه در مورد نمرات! کودکان به شما یاد دهند چه درس‌هایی فراگرفته‌اند این کار به یادگیری آنچه آموخته‌اند کمک می‌کند.
 5. کمک به کودکان در هنگام انجام تکالیف و آن‌ها را بررسی کنید ولی نباید این کار به آن‌ها احساس دلهره بدهید زیرا باعث می‌شود زمان بیشتری صرف نگرانی خود بگذرانند تا یادگیری.
 6. گرفتن جشن برای موفقیت و پیشرفت آن‌ها، مهم نیست این جشن چقدر کوچک است مثلاً به هنگام پایان رساندن یک کتاب به آن اجازه یک ساعت بازی کامپیوتری بدهید.
 7. وقایع روزانه را تبدیل به فرصت‌های یادگیری کنید. او را تشویق به کشف جهان اطراف کنید، از او سؤال بپرسید و با آنها ارتباط برقرار کنید.
 8. تمرکز بر روی نقاط قوت آن‌ها و تشویق استعدادهای درحال‌توسعه، ممکن است نمره ریاضی آنها خوب نشده بشد اما ممکن است یک شعر در کلاس انگلیسی نوشته باشند. شما علاوه بر این که به آنها تمرینات ریاضی می‌دهید باید در کنار آن یک کتاب انگلیسی هم هدیه دهید. 

  استادسلام مرجع یادگیری است و تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوص زبان انگلیسی ، تدریس خصوصی زبان ، تدریس خصوصی انگلیسی، تدریس خصوصی تافل ، تدریس خصوصی آیلتس ، تدریس خصوصی فتوشاپ نمونه ای از کلاس هایی هستند که میتواند به کودکان شما در یادگیری کمک کند .

ostadsalam

مشخصات

 • منبع: http://ostadsalam.rozblog.com/post/23
 • کلمات کلیدی: تدریس ,خصوصی ,کودکان ,یادگیری ,دهید ,مورد ,تدریس خصوصی ,نشان دهید
 • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید